از علاقمندان به شرکت در کنگره درخواست می‌شود با مراجعه به سایت https://fippc.ut.ac.ir، پس از عضویت در سامانه ، فرم شرکت در کنگره را تکمیل و با توجه به مقاطع زمانی اعلام شده نسبت به پرداخت هزینه و ارسال فیش پرداختی آن اقدام نمایند. هر ثبت نام کننده می تواند حداکثر دو مقاله به عنوان نگارنده اول ارسال نماید. ارسال بیش از دو مقاله (به عنوان نگارنده اول) حتی در ازای پرداخت وجه ثبت‌نام مجدد هم امکان‌پذیر نیست. در راهنمای نگارش و ارسال مقاله آمده که "درحالت کلی، هر فردی مسئولیت حداکثر دو مقاله را می‌تواند داشته باشد." برای تسریع در صدور کارت و ... لازم است در موقع ثبت نام نسبت به آپلود فایل عکس نیز اقدام گردد. ضمناً در موقع ثبت‌نام لازم است نوع عضویت خود را حتما مشخص فرمائید (برای عضویت نوع اول ارسال تصاویر کارت دانشجویی معتبر و عضویت در انجمن  بیماری شناسی گیاهی و سایر انجمن های علمی مورد تایید وزارت هر دو ضروری می باشد که می توانید هر دو را کنار هم قرار داده و به صورت یک فایل آپلود نمایید و جایگاه تصویر را به عکس پرسنلی خود اختصاص دهید). نوع عضویت کاربران از روی مدرک ارسالی، توسط مدیر سامانه کنگره تایید خواهد شد. دانش‌آموختگان غیرشاغل که تاریخ فراغت از تحصیل یا دفاع از پایان نامه/رساله آنها تا زمان ثبت نام در کنگره کمتر از شش ماه باشد، می توانند عضویت دانشجویی را انتخاب و تصویر سند مربوطه را ارسال نمایند.

پس از ورود به سامانه و انتخاب نوع عضویت برای ثبت‌نام، کلید ذخیره را بزنید.

 

 

پس از مشاهده پیغام زیر بر روی صدور صورت حساب و پرداخت هزینه کلیک کنید.


سپس مشخصات صورت حساب خود را مشاهده خواهید کرد. پس از واریز هزینه ثبت نام به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۴۸۴۳۰۷۰ (بانک تجارت)، به نام انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران  ( از طریق دستگاه خود پردازATM) ، رسید پرداختی را  اسکن و بر روی ادامه صدور صورتحساب کلیک کنید. فایل تصویر فیش پرداختی و یا رسید عابر بانک (فرمت JPG  با حجم کمتر از 300 kb)  را انتخاب کرده و بر روی ادامه صدور صورتحساب کلیک کنید.

 

 

 

 

به اطلاع می رساند آن دسته از کاربران محترم که قبل از تاریخ 1398/04/15 اقدام به صدور صورتحساب برای خود کرده‌اند اما تا به حال فیش پرداختی خود را ارسال نکرده اند:

-  اگر تا 15 تیر هم به حساب کنگره واریز وجه ثبت نام داشته اند همان صورتحساب صادره قبلی را ادامه مسیر دهند.

- اگر بعد از 15 تیر واریز وجه کرده‌اند، باید همانند راهنمای زیر اقدام نمایند تا در ثبت‌نام نهایی با مشکل مواجه نشوند:

 1- پس از ورود به سامانه از طریق نام کاربری خود، وضعیت ثبت نام در برنامه ها را کلیک نمایید

 2- صورتحساب قبلی را حذف نمایید.

 3- با انتخاب نوع عضویت، گزینه ذخیره را مجدد انتخاب نمایید.

 4- صدور صورتحساب و ادامه مراحل ...

 در صورتی که با صورتحساب قبلی ادامه دهید، دبیرخانه کنگره هیچ مسئولیتی برای تایید ثبت نام نهایی نخواهد داشت.

 

از افراد متقاضی برگزار کننده کارگاه آموزشی درخواست می شود عنوان کارگاه (با جزئیات آن) و رزومه خود را تا تاریخ ٥/٣/٩٨ از طریق وبگاه کنگره ارسال نمایند تا بعد از بررسی و تصویب عنوان کارگاه در  وبگاه کنگره  اعلام شود.

 

نکات مهم:

 

 ۱. منظور از عضو انجمن، فردی است که فرم عضویت انجمن را تکمیل و حق عضویت سالیانه خود را حداقل تا پایان سال ١٣٩٧ به یکی از حساب های انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران واریز کرده باشد وبا هدف مشارکت، هم اندیشی و استقبال از سایر متخصصان ، عضویت رسمی سایر انجمن های علمی  مورد تایید وزارت رسمی کشور(با ارائه مدرک عضویت) مورد پذیرش می باشد. 


۲.  با هدف ترغیب علاقمندان در مشارکت فعال در کنگره ها ، انجمن بیماری شناسی به شرکت کنندگانی که در  چهارمین کنگره قارچ شناسی شرکت نمایند و در کنگره بیماری شناسی گیاهی نیز جهت مشارکت ثبت نام نمایند مبلغ ۳۰۰۰۰۰  ریال از طرف انجمن بیماری شناسی گیاهی برای  شرکت کنندگان در کنگره بیماری شناسی تخفیف قائل گردیده که مابه التفاوت ازمحل حامیان انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران به دانشگاه مجری پرداخت خواهد شد.


۳.افراد عضو انجمن که حق عضویت سال های قبل را پرداخت نکرده اند، می توانند پس از اقدام به پرداخت حق عضویت و ارسال مدارک مربوطه به دفتر انجمن، از مزایای ثبت نام به صورت عضو بهره مند شوند. طبق مصوبه هیات مدیره انجمن بیماری شناسی گیاهی، با هدف حمایت از شرکت کنندگان در کنگره، حق عضویت سالیانه برای دانشجویان۲۵۰۰۰۰ ریال، برای سایر افراد سالیانه ۵۰۰۰۰۰ ریال و مادام العمر ۵۰۰۰۰۰۰ ریال و برای اعضائ موسساتی ۲۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد. حق عضویت باید به شماره حساب انجمن 6037701643143537 ، نزد بانک صادرات، از طریق دستگاه خود پردازATM واریز شده باشد. لطفا رسید پرداخت همراه با سایر مدارک مانند کارت دانشجویی در قالب یک عکس از طریق وبگاه کنگره ارسال گردد.

 

۴. لازم است دانشجویان محترم تصویر کارت دانشجویی معتبر خود را هنگام ثبت نام ارسال نمایند.


 

۵.لازم است شرکت کنندگان محترم تصویر فیش پرداخت هزینه را از طریق وبگاه کنگره ارسال نمایند. تصاویر دیجیتال تهیه شده از کارت دانشجویی، عضویت یکی از انجمن های علمی و فیش پرداخت با استفاده از اسکنر، تلفن همراه یا دوربین که وضوح مناسبی داشته باشند، قابل قبول است. پرداخت هزینه فقط از طریق فیش بانکی صورت می پذیرد.


۶.هزینه ثبت‌نام‌کنندگان مسترد نخواهد شد و پکیج کنگره نیز صرفا به ثبت‌نام‌کننده تحویل می‌گردد.


۷. لطفا اصل فیش های بانکی را در زمان پذیرش کنگره جهت ارائه به دبیرخانه به همراه داشته باشید.

 

۸.گواهی شرکت در کنگره فقط به نام پرداخت کننده وجه ثبت نام به شرط حضور در کنگره و با رویت کارت دانشجویی(جهت دانشجویان) و کارت شناسایی معتبر صادر و تحویل داده خواهد شد.

 

۹.ثبت نام و شرکت در کنگره بدون ارائه مقاله نیز امکان پذیر است.

 

ثبت نام غذاواسکاندر نخستینکنگرهبیماریشناسیگیاهیایران


 

فرم درخواست خدمات غذا و اسکان

شرکت‌کنندگان درنخستین کنگره بیماریشناسی گیاهی ایران برای استفاده از امکانات غذا و اسکان در محل برگزاری کنگره می‌توانند حداکثر تا تاریخ25/05/98  درخواست خود را به دبیرخانه کنگره ارائه نمایند. خواهشمند است با مشخص کردن وعده‌های غذایی و روزهای اسکان در فرم مربوطه و قرار دادن تصویر فیش واریزی (با حجم -300 kb200 به فرمت JPG) در کادر قسمت پایین این فرم، آن را به آدرس پست الکترونیک  fippc.conf@ut.ac.ir (با ذکر موضوع "غذا و اسکان کنگره") ارسال نمایید. یک نسخه از فیش واریزی را هنگام مراجعه برای شرکت در کنگره همراه داشته باشید. هزینه غذا و اسکان نیز همانند هزینه ثبت‌نام به شماره  کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۴۸۴۳۰۷۰ (بانک تجارت) ، به نام انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران  واریز شود و  تصویر فیش یا رسید پرداختی در کادر پایین فرم درج شود.

 

1- صبحانه کامل به‌ازای هر وعده: 70.000 ریال

 

2- نهار به‌ازای هر وعده:  310.000  ریال

 

3- شام به‌ازای هر وعده: 210.000 ریال

 

  توجه: در صورت عدم رزرو غذا، فروش ژتون در روز کنگره امکانپذیر نمی باشد.


 

قابلتوجهمتقاضیانسکونتدرمهمانسرا:

 مهمانسرا در نزدیکی محل برگزاری کنگره بوده و  نرخ ان شبی به ازای هر نفر 200.000 ریال می باشد.

قابل توجه متقاضیان سکونت در هتل پردیس:

سازمان کنگره، تعداد محدودی اتاق در هتل‌ پردیس واقع در نزدیکی محل برگزاری کنگره را  رزو نموده است متقاضیان اسکان در این هتل می توانند در جهت رزرو با شماره تلفن‌ 02632201890  تماس حاصل فرمایید.

 

‍‍